Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Wrocław

Wrocław: Świąteczna Zbiórka Żywności

9.12.2011, Pomoc żywnościowa

W niedzielę zakończyła się ogólnopolska Świąteczna Zbiórka Żywności zorganizowana 2-4 grudnia przez Federację Polskich Banków Żywności. W blisko 3 tysiącach sklepów na terenie całego kraju 42 tysiące wolontariuszy zachęcało klientów do przekazywania artykułów spożywczych, które już niebawem trafią do potrzebujących rodzin.

Wśród organizacji współpracujących z bankami żywności przy zbieraniu i przekazywaniu potrzebującym darów żywnościowych była filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) we Wrocławiu. 

 – Zebraliśmy 1 270 kg artykułów spożywczych – mówi Beata Mrozińska, kierownik filii. – Najwięcej było słodyczy oleju i cukru. 30 wolontariuszy pracowało w tesco w Magnolia Park   

Dzięki hojności wrocławian do podopiecznych ChSCh już niebawem trafią paczki żywnościowe. Wolontariusze chcieliby także zorganizować kolację dla potrzebujących, zaś z myślą o najmłodszych planują akcję z cyklu Noworoczny Upominek, w trakcie której dzieci zostaną obdarowane m.in. produktami żywnościowymi.

Filia ChSCh we Wrocławiu szczególnie dziękuje firmie Vegamarket, która wsparła jej udział w zbiórce, zapewniając transport artykułów spożywczych.

Czytaj więcej o pomocy żywnościowej.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

Przekaż 1% dla ChSCh (KRS 0000 220 518).

(aw)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

2 113 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Dolnośląski
Filia Wrocław
ul. Żeromskiego 3
50-321 Wrocław

Nr konta bankowego:
09 2030 0045 1110 0000 0278 8790

Kierownik: Beata Mrozińska-Stachowiak
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 607 420 700 (Udzielanie informacji telefonicznych od poniedziałku do piątku w godzinach 8-15)

E-mail:

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij