Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Wrocław: wystawa Expo-Zdrowie za nami! Fotorelacja


Dnia 16 września we Wrocławiu odbyła się kolejna już wystawa mobilno-diagnostyczna Expo-Zdrowie. Była to już trzecia wystawa przygotowana dla mieszkańców  Wrocławia, ale pierwsza zorganizowana w plenerze. Expo-zdrowie zostało zorganizowane przy współpracy wolontariuszy z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego oraz z Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej przy bulwarze  spacerowo-widokowym Xawerego Dunikowskiego.

Wystawa składała się  ośmiu stanowisk, a każde z nich dotyczyło innego tematu, związanego ze zdrowym stylem życia. Odwiedzający kolejne ekspozycje mogli wziąć udział w prostych badaniach profilaktycznych i sprawdzić swój stan zdrowia. Zmierzyć można było poziom cukru i tkanki tłuszczowej, ciśnienie krwi i wydolność oddechową, a także przejść test kondycyjny z pomiarem tętna i obliczyć wskaźnik masy ciała (tzw. BMI). Na podstawie otrzymanych wyników można było poznać swój wiek biologiczny i zakończyć wystawę bezpłatną konsultacją z lekarzem.

Dla wszystkich uczestników przygotowana została bezpłatna literatura.

Tutaj obejrzeć można krótki filmik z wystawy: https://youtube.com/watch?v=_ddfkn7AfY4

Na wystawie przebadaliśmy łącznie 130 osób. Uczestnicy wykazywali duże zainteresowanie zdrowiem i kolejnymi programami, jakie planujemy uruchomić we Wrocławiu. A będą to spotkania dotyczące radzenia sobie ze stresem, szkoła zdrowego gotowania czy kurs odwykowy dla palaczy.

Wielkimi krokami zbliża się cykl spotkań „Kuchnia zgodna z naturą”, które rozpoczną się już 30 września i będą trwały aż do 23 grudnia 2018.

Już teraz zapraszamy serdecznie do udziału w kolejnych spotkaniach, które jak wierzymy pozwolą uczestnikom pogłębić wiedze na temat zdrowia, a tym samym pozwolą poprawić jego stan na lepszy i podnieść  jakość życia.

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij